fbpx
SURF KALENDARZ

SURF KALENDARZ

SURF KALENDARZ

Podstawowy surf wyjazd z nami to Surf Up.  Pakiet, który zadowoli wszystkich początkujących. 5 dni surfingu, co więcej 7 noclegów w naszym Surf Hostelu w pierwszej linii oceanu. Generalnie pakiety surfingowe stworzyliśmy z myślą o tych co chcą zacząć przygodę z surfem, więc nie czekaj i rezerwuj. Ponadto Surf Kalendarz pozwoli tobie na łatwe zorientowanie się w datach obozów.

W cenie dla pakietu:
-Zajęcia 5 x 2h
-Sprzęt i instruktor w cenie
-Zakwaterowanie 7 nocy w hitidehouse (pokoje 6 i 12) 2os z dopłatą
-Uczestnictwo w eventach ( koncerty, tapas night itp)
-Deska po zajęciach za darmo
-Kuchnia do użytku ( lubimy integrację:)

Domów zajęcia Yoga na miejscu.

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.


Nie wliczone w cenę:
Przelot
Wyżywienie (w okolicy mnóstwo tanich knajpek)
Ubezpieczenia

SZUKAJCIE LOTÓW NA: ITAKA CZARTERY TUI , RYANAIR LUB ŁĄCZONYCH LOTÓW

Sprawdź nasze FAQ

Pogoda na Gran Canarii jest czymś co skłania wiele osób do zrobienia sobie zimowego detoxu. Co więcej średnia temperatur zachwyca a woda to śednia 19 stopni przez cały rok. Niesamowite prawda?

Działamy, aby oderwać się od zgiełku miasta i by przeżyć prawdziwą przygodę. Atrakcje dopasowane do możliwości każdego, wyjątkowy klimat życia wyspiarzy, wspólnota fajnych ludzi we wspaniałym miejscu. Bo nie musisz być triathlonistą, czy siłaczem, wystarczy, że chcesz przeżyć przygodę stworzoną specjalnie dla ciebie.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund