fbpx

KANARY WYJAZDY SURFINGOWE

Podróż w poszukiwaniu gór wody, kultura suflerska pokazuje nam jakimi naprawdę jesteśmy szczęściarzami mogąc korzystać z bujnego zżycia fal, które przybliża nas do bycia młodym, przypomina jak korzystać z zżycia i być szczęśliwym. Longboard tradycyjny czy nowoczesny Shortboard. Każda fala daje nam nowe możliwości

Surf Spirit – Czyli Hitide Hostel Las Palmas de Gran Canaria
To tak jakby znaleźć druga rodzinne. Całkowicie się zanurzyć (fizycznie i psychicznie), w pięknie tego, no właśnie sportu czy stylu życia, czy może hobby.
Znajdziesz w surfingu cos dla siebie.

Bo nie musisz być atleta, czy niesamowitym pływakiem. Wystarczy, ze kochasz ocean, naturę i szczyptę adrenaliny. A jeżeli popartu szukasz kolejnego sportu do uprawiania na pewno nie skończysz na jednej sesji w wodzie.
Czemu surf?

  • PLAŻE
  • BEDZIESZ UPRAWIAŁA/Ł SPORT
  • POZNASZ NOWYCH LUDZI Z INNYM SPOJŻENIEM NA ŚWIAT
  • ODETNIESZ SIE OD CODZIENNOSCI I PROBLEMÓW CODZIENNYCH
  • BEDZIESZ CHCIAŁA/Ł WIĘCEJ. NAPEWNO

Surfing jest znakomita wymówka do wyjazdu na wakacje do ciepłych kraik w zimę.
nadal panuje przekonanie, ze trzeba jechać na narty w zimę a w lecie nad morze…
W naszych czasach możesz polecieć w cieple kraje za bardzo rozsądna kwotę.
Pomysłów jest wiele, miejsc jeszcze więcej. Szukając natykamy się na World Surf City. Jedno z 14 miast suflerskich na świecie w zasięgu Europy.

Las Palmas De Gran Canaria. Oferuje wszystko to co może oferować aglomeracja miejska, ale wyjątkowo tylko to miejsce szczyci się jedna z największych i najdłuższych plaż w mieście. Woda czysta na 5*. Surf spotów ponad 30. Beach break ( znakomite i bezpieczne fale dla poczatkujących). Miasto dla imprezowiczów i dla całych rodzin suflerskich.
Czego więcej trzeba. Zakwaterowanie.

Tutaj do wyboru do koloru. Ale dla podróżnych lubiących poznawać nowych ludzi zaproponuje HiTide Hostel. Pierwsza linia oceanu, taras z widokiem 180o. Pokoje dzielone, z widokiem na ocean, pokoje prywatne. Co ciekawe hostel założony przez Polaka miłośnika fal i gór. On wam może powiedzieć, gdzie i jak się dostać, co zobaczyć. Planowanie uszyte na miarę.

Gran Canaria jest zwana małym kontynentem – Góry – wspinaczka, wiking, bieganie, fale- surf, SUP, wiking, nurkowanie, plaże – porostu naładuj baterie w ciągu zimy.
www. hitidehostel.com

Surfing – podróż w poszukiwaniu gór wody, kultura suflerska pokazuje nam jakimi naprawdę jesteśmy szczęściarzami mogąc korzystać z bujnego zżycia fal, które przybliża nas do bycia młodym, przypomina jak korzystać z zżycia i być szczęśliwym. Longboard tradycyjny czy nowoczesny Shortboard. Każda fala daje nam nowe możliwości.

Dodaj komentarz