fbpx

Spoty surfingowe

Nauka surfingu

Fale? Mamy ich mnóstwo!! W Las Palmas jest ponad 30 peaków ze wszystkimi rodzajami fal, temepratura średnia wody to 20°C. Odpowiednie dla wszystkich poziomów nauki surfingu. Najbardziej popularny jest obszar La Cicer oddalony od naszego Surf House o 10 min piechotą po plaży. Jest to idealny spot dla początkujących surferów ze względu na piaszczyste, bezpieczne dno. Zatrzymując się u nas macie pewność, że będziecie surfować od świtu do rana.


Północna część wyspy również oferuje wiele fal. Są to głównie fale typu reef i point break, dodatkowo można je łapać 365 dni w roku. Nazywamy to miejsce naszym „North Shore”. dlatego tutaj przyda się pożądny DuckDive.


Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.

Po pierwsze oferujemy pakiet dla początkujących po drugie , dla średniozaawansowanych i po trzecie, dla zaawansowanych. Nasze pakiety Surf Up i Endless Summer. Ponadto Surf Trip (Surfari) z przewodnikiem na 3 lub 5 dni dedykowany jest bardziej zaawansowanym surferom. Ruszaj z nami znaleźć najlepsze miejsce do surfowania dla siebie!

Gran Canaria to wyspa magiczna pod wieloma względami. Co to oznacza, mamy ocean,  plaże,  słońce cały rok (NIE MAMY ŚNIEGU!!), wulkaniczne góry,  jeziora…można by tak długo wymieniać.

Klimat sprzyja do surfowania przez 365 dni w roku, co za tym idzie, nasz SURF HOUSE działa cały rok.

  • Szkolimy cały rok
  • Kursy zaczynają się dowolnego dnia
  • Nasza ekipa jest tutaj 24h 365 dni w roku
  • Sprzęt do surfu w cenie

Sprawdźcie nasze propozycję dodatkowo na  SURF NA KANARACH