fbpx

Pakiety Surfingowe

Nasze pakiety surfingowe: Surf Up.  Pakiet, który zadowoli wszystkich początkujących i nie tylko. 5 dni surfingu, co więcej 6 noclegów w naszym Surf Hostelu w pierwszej linii oceanu. Pakiety surfingowe stworzyliśmy z myślą o tych co chcą zacząć przygodę z surfem, dlatego nie czekaj i rezerwuj.

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.


Pakiety Surfingowe

Surf Up: 6 noclegów, 5 dni nauki, sprzęt, dodatkowo darmowe deski do użytku po zajęciach,
Enedles summer: 6 nocelgów, 5 dni nauki, sprzęt,  darmowe deski do użytku po zajęciach, eventy, lot na paralotni/ wycieczka w góry/ skok na bungee
Surfari: Objazd spotów surfingowych

Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto spróbować aktywności związanych z pozostałymi żywiołami: powietrzem i ziemią. Co więcej:
Paralotniarstwo, yogę, hiking, snorkeling, nurkowanie, również restube, sup, wspinaczka, slackline, baseny naturalne. Ponadto enduro-bike, canyoning, bodyboarding, rowery, deskorolki, żeglarstwo, freediving, tenis i więcej…

Dlatego wybierz pakiet i dodaj do niego atrakcje. Następnie zarezerwuj swoje wakacje z nami. Jesteśmy twoim Surf Hostelem na Gran Canarii.
Terminy

Prowadzimy open surf house dlatego u nas wpadasz kiedy tobie pasuje. Co więcej, ekipa zawsze jest na miejscu, a towarzyszy zmagań surfingowych nie zabraknie bo jesteśmy najbardziej rozchwytywanym surf housem na kanarach:)


Na miejscu wypożyczamy:

  • Deskorolki

Organizujemy:

  • Wycieczki po wyspie
  • SUP

Pakiety – Cena nie obejmuje:

  • Lotów (szukaj: Ryanair,Itaka, Tui czartery, azair.cz, enterair.pl)
  • Wyżywienia (mnóstwo knajpek i kuchnia na miejscu)
  • Ubezpieczenia

* Pokój prywatny z łazienką współdzieloną dla jednej osoby płatny dodatkowo 400zł  – Do wyboru zależnie od dostępności 
* Pokój prywatny z łazienką prywatną dla jednej osoby płatny dodatkowo 800zł  – Do wyboru zależnie od dostępności 


Kontakt

 info@surfwyjazdy.pl


Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.