Lokalizacja

Plaża Las Palmas

Lokalizajca na Gran Canarii w Las Palmas . Jedna z najbardziej popularnych na wyspie. Zaledwie kilka kroków od centrum miasta, ale równocześnie czujesz relaksującą atmosferę plaży. Klimat na północnym wybrzeżu Gran Canarii, gdzie znajduje się Las Canteras, jest łagodny i świeży. Możesz korzystać z wielu atrakcji sportowych, albo chillować się w promieniach słońca. To miejsce stanie się waszym domem.


Dlaczego by nie wybrać się na egzotyczną wyspę i zrobić coś, czego jeszcze nigdy się nie próbowało?Chcemy odkryć przed Wami wszystkie skarby Gran Canarii. Wyspy, która jest połączeniem gór i oceanu, sportu i relaksu, nowych wyzwań i zabawy.


Rafa oddalona zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu to „La Barra”, na której można surfować. „La Barra” chroni północną część plaży, tworząc gigantyczny basen, który kryje w sobie bogactwo podwodnej przyrody.

W obszarze „La Barra” można uprawiać SUP, nurkować i pływać. Nasz Surf House znajduje się na samej plaży, przez co z tarasu możesz podziwiać niesamowity widok na ocean i całą zatokę Las Palmas.

plaża surfwyjazdy