fbpx

Plaża i lokalizacja

Plaża Las Palmas

Lokalizajca na Gran Canarii w Las Palmas . Jedna z najbardziej popularnych na wyspie, co więcej, zaledwie kilka kroków od centrum miasta, ale równocześnie czujesz relaksującą atmosferę plaży. Klimat na północnym wybrzeżu Gran Canarii, to tam właśnie gdzie znajduje się Las Canteras, jest łagodny i świeży. Dodatkowo Możesz korzystać z wielu atrakcji sportowych, albo chillować się w promieniach słońca. To miejsce stanie się waszym domem.

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.


Dlaczego by nie wybrać się na egzotyczną wyspę i zrobić coś, czego jeszcze nigdy się nie próbowało?Chcemy odkryć przed Wami wszystkie skarby Gran Canarii. Wyspy, która jest połączeniem gór i oceanu, sportu i relaksu, nowych wyzwań i zabawy. Plaża Las Canteras to wspaniałe miejsce


Rafa oddalona zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu to „La Barra”, na której można surfować. „La Barra” chroni północną część plaży, tworząc gigantyczny basen, który kryje w sobie bogactwo podwodnej przyrody.

W obszarze „La Barra” można uprawiać SUP, nurkować i pływać. Nasz Surf House znajduje się na samej plaży, przez co z tarasu możesz podziwiać niesamowity widok na ocean i całą zatokę Las Palmas.

plaża surfwyjazdy

SURF
Północna część wyspy również oferuje wiele fal. Ponieważ są to głównie fale typu reef i point break, które można łapać 365 dni w roku. Nazywamy to miejsce naszym „North Shore”. Tutaj przyda się pożądny DuckDive.