Pogoda Gran Canaria

Wyspa zwana mini kontynentem

Pogoda Gran Canaria, jedna z siedmiu wysp składających się na kanary. 7 wysp zaliczanych do grupy wysp wulkanicznych zwanych Makaronezją, które tworzą Wyspy Kanaryjskie.

Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto spróbować aktywności związanych z pozostałymi żywiołami: powietrzem i ziemią. Atrakcje możesz zamówić osobno lub w ramach pakietu. Oferujemy:

Paralotniarstwo
hiking
baseny naturalne
snorkeling
nurkowanie
bodyboarding
rowery
freediving

sup
wspinaczka
slackline
enuro-bike
canyoning
deskorolki
żeglarstwo
tenis

 


Pogoda na Gran Canarii jest czymś co skłania wiele osób do zrobienia sobie zimowego detoxu. Średnia temperatur zachwyca a woda to śednia 19 stopni przez cały rok.

Działamy, aby oderwać się od zgiełku miasta i by przeżyć prawdziwą przygodę. Atrakcje dopasowane do możliwości każdego, wyjątkowy klimat życia wyspiarzy, wspólnota fajnych ludzi we wspaniałym miejscu. Bo nie musisz być triathlonistą, czy siłaczem, wystarczy, że chcesz przeżyć przygodę stworzoną specjalnie dla ciebie.

 

Pogoda gran canaria

Czy to surf, rower czy wycieczki w góry ciebie kręcą, pogoda na gran canarii nigdy ciebie nie zawiedzie. Od północnych wilgotnych lasów aż po wydmy w Maspalomas na południowej części wyspy.