fbpx

PROCEDURA WJAZDU KANARY COVID- 19

PROCEDURA WJAZDU KANARY COVID- 19

Brzmi skomplikowanie, ale tak nie jest. W razie pytań pisz śmiało.

————JAK TO WYGLĄDA————

PROCEDURA WJAZDU KANARY COVID- 19 – Zakwaterowanie Las Palmas

Od 10.12.2020 r. wszyscy przylatujący na Wyspy Kanaryjskie muszą przedstawić negatywny test covid na lotnisku przy wylocie i na lotnisku docelowym,. Wystarczy test szybki na !ANTYGEN!

1 Wymóg testów dotyczy wszystkich turystów przylatujących do Hiszpanii.

2 Testowi podlegają wszystkie osoby od 7 roku życia.

3 Wynik testu powinien zawierać: datę i czas wykonania testu, dane osoby testowanej, dane jednostki wykonującej badanie i oczywiście informację o negatywnym wyniku test.

4 Weryfikacja zaświadczenia odbywa się przy na lotnisku docelowym (ale może się okazać, że w Polsce też sprawdzą)❗️

5 Maksymalnie 48 godzin przed planowaną godziną przylotu trzeba się zarejestrować na stronie lub w aplikacji mobilnej Spain Health Travel App oraz wygenerowanie kodu QR. Każdy uczestnik podróży (w tym dziecko) musi posiadać oddzielny, indywidualny kod QR. Podróżujący powinni też pobrać aplikację mobilnej Radar Covid https://www.gobiernodecanarias.org/…/corona…/radarcovid/

Ważne: należy pamiętać, że punkty badań są w większości otwarte od poniedziałku do piątku. Należy dokładnie zaplanować termin wykonania testu, aby wykonać go do 72 godzin przed godziną przylotu na Wyspy Kanaryjskie.

W LISTOPADZIE I GRUDNIU ZAPRASZAMY NA SUPER ZNIŻKOWY POBYT W NASZYM SURF HOUSIE – SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE TUTAJ: https://surfwyjazdy.pl/surf-promo/

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.

Dodaj komentarz