SURF OBÓZ LISTOPAD – GRUDZIEŃ 2020

SURF OBÓZ to bez wątpienia najlepsza oferta surfingowa naszego stowarzyszenia. Dla początkujących i dla tych co już potrafią ślizgać się po falach.

Obóz surfingowy

Rating: 5 out of 5.

SURF OBÓZ

Podczas pobytu będzie wam towarzyszył Polski surf guide, który żyje już niemal tylko w wodzie i czasem wychodzi na ląd zjeść kanapkę 😉 Więc nie czekajcie bo taka okazja żadko się trafia (@polskisurfer)

NASZA OFERTA TO 1599zł

  • Surf doradca/szkoleniowiec (@polskisurfer)
  • Zajęcia z instruktorem 2h x 5 + sprzęt
  • Pobyt 7 lub 14 dni w SURF HOUSE
  • Tortilla night i mojito evening
  • Przejazdy (lotnisko, spoty)
  • Analiza surfingowa po zajęciach
  • Zdjęcia i Video
  • Deski i pianki + free surfing po zajęciach
  • Możliwe wyżywienie

KIEDY?

Przylatujecie kiedy chcecie pomiędzy 15.11 – 15.12

surf obóz

Gdzie?

Lepszego miejsca nie znajdziecie, HiTide House Las Palmas na Gran Canarii zlokalizowanej w archipelagu wysp Kanaryjskich. Niewątpliwie jedno z najwspanialszych miejsc na surf i podziwianie natury. Więc na co czekasz:) Rezerwuj lot i pobyt.


A jak z Surfem?


Fale? Mamy ich mnóstwo!! W Las Palmas jest ponad 30 peaków ze wszystkimi rodzajami fal, temepratura średnia wody to 20°C. Odpowiednie dla wszystkich poziomów nauki surfingu. Najbardziej popularny jest obszar La Cicer oddalony od naszego Surf House o 10 min piechotą po plaży. Jest to idealny spot dla początkujących surferów ze względu na piaszczyste, bezpieczne dno. Zatrzymując się u nas macie pewność, że będziecie surfować od świtu do rana.

Gdzie surfować w Las Palmas

Pogoda?


Wyspa zwana mini kontynentem

Pogoda Gran Canaria zachwyca, jedna z siedmiu wysp składających się na kanary. 7 wysp zaliczanych do grupy wysp wulkanicznych zwanych Makaronezją, które tworzą Wyspy Kanaryjskie. Zatem nie czekaj i rezerwuj.

Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto spróbować aktywności związanych z pozostałymi żywiołami: powietrzem i ziemią. Atrakcje możesz zamówić osobno, ale także w ramach pakietu


Pogoda na Gran Canarii jest czymś co skłania wiele osób do zrobienia sobie zimowego detoxu. Ponadto średnia temperatur zachwyca a woda to śednia 19 stopni przez cały rok.

Działamy, aby oderwać się od zgiełku miasta i by przeżyć prawdziwą przygodę. Atrakcje dopasowane do możliwości każdego, wyjątkowy klimat życia wyspiarzy, dodatkowo wspólnota fajnych ludzi, ale to nie wszystko. Lokalizacja w pierwszej lini plaży, dodatkowo widok na zatokę i na koniec zachody słońca. Bo nie musisz być triathlonistą, czy siłaczem, wystarczy, że chcesz przeżyć przygodę stworzoną specjalnie dla ciebie.

Pływamy w piance ze względu na temperaturę, która może nie jest niska, ale przy 2h w wodzie potrafi wyciągnąć dużo ciepła. Dodatkowo pianka chroni przed uderzeniami i otarciami.

Jak dolecę?

Macie do wyboru 3 linie czarterowe, (CZARTERY NIGDY NIE ZOSTAŁY ODWOŁANE W ZWIĄZKU Z COVIDEM) więc dobrze jest poszperać, gdyż bywają naprawdę dobre oferty. Ceny się zmniejszają bliżej odlotu, bardzo dobra cena to 899zł w obie strony, czasem bywa 599zł, ale nie polecamy czekać.

1. Itaka: https://biletylotnicze.itaka.pl/loty-czarterowe

2. TUI: https://www.tui.pl/zaawansowana-wyszukiwarka-lotow?pm_source=MENU&pm_name=Bilety_czarterowe

3. Rainbow: https://biletyczarterowe.r.pl/

4. Dodatkowo możecie łapać loty łączone, ale w dobie covidu jest to bardziej skomplikowane: https://www.skyscanner.pl/

COVID INFO:


Loty czarterowe latają od lipca bez zmian, rządowe zakazy dotyczą lotów rejsowych (stałych). My nie pobieramy żadnej opłaty przed przyjazdem dodatkowo możecie dokupić ubezpieczenie żeby nie stracić pieniędzy.

Co do wymogów na samym miejscu to noszenie maseczek poza zakwaterowaniem, restauracjach, ulicach etc. W wodzie nie trzeba :p

Sporo info dodatkowego znajdziecie w FAQ