Surf & Yoga

Surf Yoga Wyjazdy

Silniejsze, szczęśliwsze i rozciągnięte ciało, a do tego wakacje na rajskich wyspach kanaryjskich.

Pakiet YOGA&SURF , który możecie dowolnie modyfikować i dostosowywać do waszych potrzeb i chęci. Surf jest wspaniałym łącznikiem człowieka z naturą, a Yoga pozwoli zajrzeć w głąb siebie, wzmocnić mięśnie i odnowić strukturę nerwową waszego ciała.

Co więcej, będziecie cały czas otoczone odgłosem fal i zapachem bryzy oceanicznej.

Yoga, która współgra z nauką surfingu to techniki Asanas (pozycje) i Paranayama (kontrola oddechu).

Nocleg oferujemy w pierwszej linii oceanu w HiTide House, zajęcia surfingu prowadzimy z najlepszymi szkołami, a Yogę napędzają najwspanialsi trenerzy.

Dodatkowo wyjścia na tapas i koncerty na plaży!!

Rodzaje zajęć YOGA:

 1. Intensywne ćwiczenia jogi to wyjątkowy styl stworzony przez naszego dyrektora studia: Alberto Jorge. Sprawi, że będziecie silniejsi, bardziej elastyczni i szczęśliwsi.

 2. FUSION YOGA to, jak sama nazwa wskazuje, fuzja i połączenie dwóch różnych stylów: VINYASA YOGA (dynamiczna yoga) i naszego głównego stylu, POWER YOGA (z korzeniami w Asthanga Yoga). Jest to poziom pośredni między klasami INTEGRAL i INTENSIVE. Miłośnicy jogi będą tego potrzebować!

 3. Integralna Yoga Klasa odpowiednia dla wszystkich, początkujących i zaawansowanych, oparta na naukach Hatha, Ashtanga i Iyengar Yoga. To spotkanie z samym sobą! Wycisz sięj poprzez podstawowe techniki postaw (asan), oddychanie (pranajama) i medytację.

 4. Medytacja Vipassana trenujemy swój umysł i zajmujemy się wszystkimi aspektami nas samych, które wymagają uwagi, abyśmy byli uzdrowieni, zintegrowani i zaakceptowani. W ten sposób powstaje transformacja, wewnętrzna alchemia, z głębokim zrozumieniem tego, kim jesteśmy. Medytacja będzie w ciszy.

 5. GoodNight Zakończ dzień za pomocą technik Vinyasa i Yin Yoga, uwalniając emocje przed pójściem spać …

 6. Power Air / Power Air Family Styl jogi oparty na technikach z jogi lotniczej / aerial jogi z Power Yoga. (Dodatkowo płatne)

 7. Regenerativo Jest to klasa genlte zaprojektowana w Power Yoga Canarias przeznaczona dla każdego ciała. Wykorzystuje energię Power Jogi naszej Szkoły, ale bardziej subtelnie, więcej YIN. Mniej dynamiczna klasa, dzięki której twoje ciało może się zregenerować, pozostać zdrowym i stopniowo dostosowywać się do praktyki jogi.


kalendarz Joga


Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto też spróbować aktywności związanych z powietrzem, ziemią i górami. Wybierz swój pakiet i dodatkowo wybierz atrakcje:

Paralotniarstwo, yoga, yoga na sup, skimboarding, windsurfing. Ponadto hiking, snorkeling, nurkowanie, sup, wspinaczka, slackline, enduro-bike, canyoning, bodyboarding, rowery, deskorolki, żeglarstwo, freediving, tenis i dużo więcej.

W cenie:

 • Zakwaterowanie (7 nocy) w HiTide House w pierwszej linii oceanu z genialnym tarasem z widokiem na zatokę.

 • 2x pokoje 6,  12 osobowe

 • Lekcje SURFINGU (5 zajęć po 2h) – Pakiety Surf & Yoga/ Surf

 • Zajęcia z YOGI (15h) – Pakiety Surf & Yoga/ Yoga

 • Sprzęt surf (deska i pianka) podczas zajęć oraz poza zajęciami

 • Wyjścia na tapas

Cena nie zawiera:

 • Przelotu na Gran Canarię (sprawdź tanie loty z Ryanair;)

 • Transferu (w jedną stronę 35euro)

 • Wyżywienia

 • Ubezpieczenia poza zajęciami

Terminy

Prowadzimy open surf & joga house dlatego u nas wpadasz kiedy tobie pasuje. Ekipa zawsze jest na miejscu, a towarzyszy zmagań surfingowych nie zabraknie bo jesteśmy najbardziej rozchwytywanym miejscem na kanarach:)

Pakiety YOGA&SURF lub YOGA/SURF


*Pokoje 6 i 12 os, prywatne za dopłatą