fbpx

Surf Yoga Wyjazdy

Silniejsze, szczęśliwsze i rozciągnięte ciało, a do tego wakacje na rajskich wyspach kanaryjskich.

Pakiet YOGA&SURF , który możecie dowolnie modyfikować i dostosowywać do waszych potrzeb i chęci. Surf jest wspaniałym łącznikiem człowieka z naturą, a Yoga pozwoli zajrzeć w głąb siebie, wzmocnić mięśnie i odnowić strukturę nerwową waszego ciała.

Co więcej, będziecie cały czas otoczeni odgłosem fal i zapachem bryzy oceanicznej. Yoga, która współgra z nauką surfingu to techniki Asanas (pozycje) i Paranayama (kontrola oddechu).

Nocleg oferujemy w pierwszej linii oceanu w HiTide House, zajęcia surfingu prowadzimy z najlepszymi szkołami, a Yogę napędzają najwspanialsi trenerzy.

Surf Yoga Wyjazdy – Rodzaje zajęć Yogi

Intensywne ćwiczenia jogi to wyjątkowy styl stworzony przez naszego dyrektora studia: Alberto Jorge. Sprawi, że będziecie silniejsi, bardziej elastyczni i dodatkowo szczęśliwsi.

Fusion Yoga to, jak sama nazwa wskazuje, fuzja i połączenie dwóch różnych stylów: VINYASA YOGA (dynamiczna yoga) i naszego głównego stylu, POWER YOGA (z korzeniami w Asthanga Yoga). Co więcej jest to poziom pośredni między klasami INTEGRAL i INTENSIVE. Miłośnicy jogi będą tego potrzebować!

Integralna Yoga Klasa odpowiednia dla wszystkich, początkujących i zaawansowanych, oparta na naukach Hatha, Ashtanga i Iyengar Yoga. To spotkanie z samym sobą! Wycisz sięj poprzez podstawowe techniki postaw (asan), oddychanie (pranajama) i medytację.

Medytacja Vipassana trenujemy swój umysł i zajmujemy się wszystkimi aspektami nas samych, które wymagają uwagi, abyśmy byli uzdrowieni, zintegrowani i zaakceptowani. W ten sposób powstaje transformacja, wewnętrzna alchemia, z głębokim zrozumieniem tego, kim jesteśmy. Medytacja będzie w ciszy.

GoodNight Zakończ dzień za pomocą technik Vinyasa i Yin Yoga, uwalniając emocje przed pójściem spać …

Power Air / Power Air Family Styl jogi oparty na technikach z jogi lotniczej / aerial jogi z Power Yoga. (Dodatkowo płatne)

Regenerativo Jest to klasa delikatna zaprojektowana w Power Yoga Canarias przeznaczona dla każdego ciała. Wykorzystuje energię Power Jogi naszej Szkoły, ale bardziej subtelnie, co oznacza więcej YIN. Mniej dynamiczna klasa, dzięki której twoje ciało może się zregenerować, pozostać zdrowym i stopniowo dostosowywać się do praktyki jogi.


Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto też spróbować aktywności związanych z powietrzem, ziemią i górami. Wybierz swój pakiet i dodatkowo wybierz atrakcje:

Paralotniarstwo, yoga, yoga na sup, co więcej skimboarding, windsurfing. Ponadto hiking, snorkeling, nurkowanie, sup, wspinaczka, slackline, enduro-bike, canyoning, bodyboarding, rowery, deskorolki, żeglarstwo, freediving, tenis i dużo więcej.

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.

W cenie Surf Yoga Wyjazdy

  • Zakwaterowanie (6 nocy) w HiTide House w pierwszej linii oceanu z genialnym tarasem z widokiem na zatokę.
  • 2x pokoje 6, 12 osobowe *Za dopłatą pokoje prywatne.
  • Lekcje SURFINGU (5 zajęć po 2h) – Pakiety Surf & Yoga/ Surf
  • Zajęcia z YOGI (15h) – Pakiety Surf & Yoga/ Yoga
  • Sprzęt surf (deska i pianka) podczas zajęć oraz poza zajęciami
  • Wyjścia na tapas

Cena nie zawiera

  • Przelotu na Gran Canarię (sprawdź tanie loty z Ryanair, Itaka, TUI, Rainbowtours;)
  • Transferu (w jedną stronę 35euro)
  • Wyżywienia, Ubezpieczenia poza zajęciami

Terminy

Prowadzimy open surf & joga house dlatego u nas wpadasz kiedy tobie pasuje. Ekipa zawsze jest na miejscu, a towarzyszy zmagań surfingowych nie zabraknie bo jesteśmy najbardziej rozchwytywanym miejscem na kanarach:)Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.