Return of the surfer girls

 surfer girls

Dziewczyny! Będzie surfing, słońce w środku zimy, Sangria i dużo dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Kameralny wyjazd tylko dla Dziewczyn w specjalnej cenie! Zapisujcie się szybko bo ilość miejsc mocno ograniczona!

Gdzie?
Gran Canaria – czyli jedna z wysp kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim, dlatego zawsze znajdziemy tu fale do złapania, a temperatury przez cały rok są bardzo przyjemne. Gran Canaria należy do Hiszpanii, czyli jak to w Unii Europejskiej nie potrzebujesz paszportu, żeby tam pojechać, wystarczy Dowód Osobisty!

Co mamy w Programie?
Codzienne pływanie na desce, zwiedzanie okolicy, relaks na plaży, wieczorna integracja przy drinkach i surfingowych filmach. Dla chętnych yoga, jazda na deskorolce, wycieczki rowerowe i wiele innych aktywności i niespodzianek. A wszystko to w kameralnej grupie dziewczyn, które łączy wspólna pasja do surfingu.

Dla kogo jest ten wyjazd?
Dla wszystkich dziewczyn, które chcą się dobrze bawić. Jedyny warunek: musisz mieć ukończone 18 lat. Nie ważne ile masz lat i czy już surfujesz czy dopiero chcesz się nauczyć, w naszej grupie będziesz się czuła wyśmienicie.

Co jeśli nigdy nie próbowałam surfingu?
Nic nie szkodzi, właśnie po to w ofercie wyjazdu są lekcje surfingu, żebyś się mogła nauczyć. NIe ma znaczenia czy już pływałaś na desce czy spróbujesz po raz pierwszy na naszym wyjeździe. Poziom zajęć dostosujemy do potrzeb grupy. NIe martw się też o swoją kondycję fizyczną. Sama zdecydujesz kiedy zrobić przerwę i nabrać sił na kolejne fale;)

Czy potrzebny mi będzie jakiś sprzęt?
Wszystko, co potrzebujesz czyli pianka i deska są w cenie zajęć. Jedyne co musisz zabrać, to kostium kąpielowy, ręcznik i krem z filtrem.

Mega sesja na południu wyspy z naszymi zaawansowanymi surferkami – #surfpromo #surf #grancanria #surfcity #hitidehouse #surfwyjazdy #kanarysurfing

Dodaj komentarz