fbpx

Surfing w zimie i nie tylko

Kanary są zazwczyaj kojażone z wylegiwaniem się na plaży, może czasem z fajnymi ścieżkami do trekkingu w górach. Ale czy myśleliście, że można tutaj surfować? NA fali bez latawca czy żagla na desce. Tylko deska i ocean.

Stworzyliśmy specjalne miejsce na kanarach z myślą o możliwości aktywnego spędzenia czasu połączonego z przyjaznym dla portfela pobytem i bezkonkurencyjnym klimatem.

Miejsce na Gran Canarii

Surf Up: 6 noclegów, 5 dni nauki, sprzęt, dodatkowo darmowe deski do użytku po zajęciach,
Enedles summer: 6 nocelgów, 5 dni nauki, sprzęt,  darmowe deski do użytku po zajęciach, eventy, lot na paralotni/ wycieczka w góry/ skok na bungee
Surfari: Objazd spotów surfingowych

Surfing w zimie i nie tylko

Oprócz surfu i innych sportów wodnych warto spróbować aktywności związanych z pozostałymi żywiołami: powietrzem i ziemią. Co więcej:
Paralotniarstwo, yogę, hiking, snorkeling, nurkowanie, również restube, sup, wspinaczka, slackline, baseny naturalne. Ponadto enduro-bike, canyoning, bodyboarding, rowery, deskorolki, żeglarstwo, freediving, tenis i więcej…

Dlatego wybierz pakiet i dodaj do niego atrakcje. Następnie zarezerwuj swoje wakacje z nami. Jesteśmy twoim Surf Hostelem na Gran Canarii.

JAK DOLECIEĆ? Wizzair przez Fuerte lub Teneryfe, Bezpośrednio Czarterem ITAKA, sprawdźcie stronę AZAIR.CZ

Możesz zarezerwować odpowiedni dla siebie termin bez potrzeby zapłaty lub napisać do nas w celu zarezerwowania pakietu jaki sobie wybierzesz.

Dodaj komentarz