fbpx

Zakwaterowanie kanary

Zakwaterowanie kanary

Najlepiej nastrojony Surf House w mieście Las Palmas na wyspie Gran Canaria ( Kanary) .To idealne miejsce dla ciebie i twoich znajomych. Dzieli nas zaledwie 4,5 m od plaży. Dodatkowo bezpośrednio z pokoi jak i ze wspaniałego tarasu możesz obserwować ocean i relaksować się do woli. A do surf spotu dojdziesz w mniej niż 10 min boso, po plaży. Takie jest nasze zakwaterowanie na plaży 🙂

Nie możesz zdecydować jaki pakiet? Nie ma problemu, rezerwuj sam nocleg, a potem możesz dokupić zajęcia surfingowe albo inne atrakcje.

Korzystaj z kuchni, salonu, darmowego WiFi, dodatkowo zamykanej szafki na cenne przedmioty, a to wszystko po to by delektować się każdą chwilą.

Lokalizacja na Gran Canarii w Las Palmas . Jedna z najbardziej popularnych na wyspie, ale to nie wszystko, kilka kroków od centrum miasta, ale równocześnie czujesz relaksującą atmosferę plaży. Klimat na północnym wybrzeżu Gran Canarii, gdzie znajduje się Las Canteras, jest łagodny i świeży. Możesz korzystać z wielu atrakcji sportowych, albo chillować się w promieniach słońca. To miejsce stanie się waszym domem.

Wszystkie pokoje wyposażone są w zamykane szafki dla uczestnika.

Zakwaterowanie kanary w Surf House to 5 różnych pokoi, każdy z dostępem do naszej surferskiej kuchni:

1 pokój 6 osobowy z własną łazienką

1 pokój prywatny (do 3 os.) z własną łazienką

2 Pokoje 1-2 osobowe

1 pokój 12 osobowy z widokiem na ocean

Ogólnie dostępne zakwaterowanie kanary

Nie możesz zdecydować jaki pakiet? Nie ma problemu, rezerwuj sam nocleg, a potem możesz dokupić zajęcia surfingowe albo inne atrakcje