Zakwaterowanie kanary

Zakwaterowanie kanary

Najlepiej nastrojony Surf House w mieście Las Palmas na wyspie Gran Canaria ( KANARY) . To idealne miejsce dla ciebie i twoich znajomych. Dzieli nas zaledwie 4,5 m od plaży. Bezpośrednio z pokoi jak i ze wspaniałego tarasu możesz obserwować ocean i relaksować się do woli. A do surf spotu dojdziesz w mniej niż 10 min boso, po plaży. Takie jest nasze zakwaterowanie na plaży 🙂

Nie możesz zdecydować jaki pakiet? Nie ma problemu, rezerwuj sam nocleg, a potem możesz dokupić zajęcia surfingowe albo inne atrakcje.

Korzystaj z kuchni, salonu, darmowego WiFi, zamykanej szafki na cenne przedmioty, a to wszystko po to by delektować się każdą chwilą.

Lokalizajca na Gran Canarii w Las Palmas . Jedna z najbardziej popularnych na wyspie. Zaledwie kilka kroków od centrum miasta, ale równocześnie czujesz relaksującą atmosferę plaży. Klimat na północnym wybrzeżu Gran Canarii, gdzie znajduje się Las Canteras, jest łagodny i świeży. Możesz korzystać z wielu atrakcji sportowych, albo chillować się w promieniach słońca. To miejsce stanie się waszym domem.

Wszystkie pokoje wyposażone są w zamykane szafki dla uczestnika.

Zakwaterowanie kanary w Surf House to:

1 pokój 6 osobowy z własną łazienką

1 pokój prywatny (do 3 os.) z własną łazienką

2 Pokoje 1-4 osobowe

1 pokój 12 osobowy z widokiem na ocean

Ogólnie dostępne zakwaterowanie kanary

Nie możesz zdecydować jaki pakiet? Nie ma problemu, rezerwuj sam nocleg a potem możesz dokupić zajęcia surfingowe albo inne atrakcje